preklady a tlmočenie

Preklady – mať správny a dobrý text v ruštine je veľmi dôležité. Je to vaša vizitka, ktorá poskytuje prvotnú informáciu o vás vášmu potenciálnemu klientovi.

V našej praxi sa stretávame s veľkým množstvom nekvalitných prekladov, hoc text prekladal nositeľ jazyka. Obzvlášť pri zložitých technických prekladoch je potrebná prax a ostrieľanosť skúseného prekladateľa. V prípadoch, keď sa preklad robí cez agentúru a nie je možné presne odkonzultovať problematiku, je vysoká pravdepodobnosť vzniku nekvalitného prekladu.

Naša spoločnosť má vo svojich radoch kvalitných prekladateľov a plne garantuje znenie a správnosť textu. Disponujeme množstvom odborných slovníkov a pokiaľ sa vyskytne problém, konzultujeme s našimi kolegami prekladateľmi v Rusku a aj so zadávateľom prekladu. Týmto sa snažíme predchádzať vzniku chýb.

Preklady textov vašej webovej stránky, obchodnej korešpondencie, technických katalógov, ale aj vizitiek zverte do rúk špecialistov. V dnešnej e-dobe, kedy je potrebné, aby SEO pracovalo na 100% a vyhľadávač vás našiel, je ešte dôležitejší správny preklad a znenie slova/textu. Vieme, že v Rusku cca 85% ľudí pracuje vo vyhľadávači Yandex, ktorý pozná len správny ruský jazyk aj s ekvivalentami v ruskom „bežne“ používanom jazyku.

Tlmočenie – veľmi dôležitá časť vášho etablovania sa na trhu je správne vyjadriť svoju myšlienku, lebo na každom jednom slovíčku pri rokovaniach veľmi záleží. Skúsený tlmočník vám dá presný preklad a čas na rozmyslenie si správnej taktickej odpovede. Tak to robia aj skúsení diplomati a lídri krajín, ktorí ovládajú niekoľko jazykov, ale práve kvôli tomuto ťahu „mať pár minút“ na rozmyslenie, využívajú aj tlmočníkov.

Ak vás naša ponuka zaujala, prosím, kontaktujte nás na mail eva@evanovastr.web-stranky.eu radi sa s vami stretneme a prekonzultujeme s vami vaše ponuky a možnosti.

Špeciálna ponuka: Biznis ruština výučba – info: eva@evanovastr.web-stranky.eu